אסון השנה החדשה או מה תעשו במקום הרזולושנס הכושלים

כן, כבר פברואר ואף אחד לא עמד ברזולושנס שלו, אז מה אפשר לעשות? אפשר לשמור על הגוף שלנו!
 אז הנה אנחנו בתחילת החודש השני של 2018, הרזולושנס בפח ולכולנו בראש השאלה: "מה עכשיו?" להתחיל משהו חדש? להשיג סוף סוף משהו בחיים האלה? או פשוט להישאר כמו שאנחנו, כי בואו נודה בזה מה הסיכוי שמשהו באמת ישתנה?

ובכל זאת, לאלו מאיתנו שעדיין נשאר בהם קצת כוח רצון (מה הסוד שלכם? תגלו לנו!) הנה כמה טיפים ועצות לאיך להיכנס לכושר או לשמור עליו.

1. עשו משהו עבור הגוף שלכם כל יום
הקדישו 20 דקות לספורט בכל יום, זה לא חייב להיות משהו מתיש או מרשים. פשוט 20 דקות שבהן אתם מפעילים את הגוף, אולי תרגילי כוח, אולי קצת אירובי, ואתם מסודרים.

2. אכלו מסודר והשתדלו להכניס פירות וירקות כל יום
אם יש דבר אחד שעוזר לי לשמור על עצמי ועל אכילה מאוזנת גכחעמ ךדגכמגכלךדע
וזה מאוד פשוט, באמת. והנה מה שאתם צריכים לעשות: את כל האוכל שאתם מתכוונים לאכול באותה הארוחה שימו על הצלחת, תגדירו מה אתם הולכים לאכול וכשסיימתם את מה ששמתם, נגמרה הארוחה! (מה שאומר, מספיק עם הריצות למקרר אחרי הארוחה).
ועוד משהו קטן, השתדלו גם לאכול כל 3-4 שעות, לא פחות ולא יותר.

3.לכו לישון
כן, כן, אמרתי את זה.
ת-ל-כ-ו ל-י-ש-ו-ן!
ובזמן.

די עם השעות המטורפות האלו, הגוף שלכם זקוק למנוחה שלו וברגע שהוא לא מקבל אותה אתם מושפעים מזה במיליון דרכים שונות: אתם עייפים יוצר (אובייסלי), פחות יעילים, רעבים יותר ושמחים פחות (למרות שיכול להיות שאתם סתם דיכאוניים).
אז אני יודעת שאתם עכשיו חושבים: "מה אני אעשה בלי הסרטונים בפייסבוק עד 4 לפנות בוקר?", אבל יש לי ביטחון ואמונה בכם ואני בטוחה שתסתדרו.
אז עשו לעצמכם טובה ולכו לישון ככה שתקבלו לפחות 8 שעות שינה כל יום.

אז לסיכום, שמרו על הגוף שלכם וטפלו בו נכון. אם תעקבו אחרי הצעדים שלי, תרגישו טוב יותר וכך גם תוכלו לחיות טוב יותר, והרי זה מה שכולנו רוצים, לא?
אז בהצלחה! ואתם מוזמנים לשתף אותנו בהתקדמות שלכם.


* התוכן בכתבה אינו מהווה ייעוץ כלשהו. האתר אינו אחראי לשום פעולה שתתבצע על סמך האמור באתר זה. הגלישה והשימוש בתכנים על אחריות הגולש בלבד. הכותבת אינה מומחית.


השאיר/י תגובה

שם:
דוא"ל:
תגובה:


    עדיין לא התקבלו תגובות לכתבה זו