האינטרנט VS טום קשתי: מה לעזאזל עבר לו בראש במהלך הריאיון הזה?

טום קשתי התראיין למאקו לפני שבוע, במהלך הריאיון יצאו לו כמה אמירות, איך לומר, "שנויות במחלוקת"
  • נכתב ע"י: אוהד ארבל־קרינגטון, בתאריך 5/9/2017,
  •  0 תגובות
הנה טיפ לאלה מכם שיתפרסמו: אם אתם יודעים שיש לכם נטיות לפליטות פה או אמירות ממש ממש ממש לא במקום – קחו את הסוכן שלכם איתכם לכל כתבה שאי פעם יעשו עליכם.

טום קשתי, כנראה לא ממש זכר את הכלל הזה כי בריאיון שלו לאתר "מאקו" הוא אמר כמה דברים ממש מביכים – והרשת הגיבה כראוי.

"אם אני לא אוהב את עצמי מי יאהב אותי? אם אין אני לא מי לי, ככה אני אומר", נגיד שזה איכשהו עובר המשפט הזה, נגיד, אפילו שזה צריך להיות אם אין אני לי מי לי.
טום קשתי (מתוך עמוד האינסטגרם של טום קשתי)

"יש לכן בעיה, נשים, אתן מתאהבות מהר מדי", טום אומר ומוסיף "לא הייתה בחורה שהייתה איתי שבוע ושכבה איתי ולא התאהבה בי, לא נעים לי להגיד. ואני, קשה לי להתאהב". אההההההההההה! אני לא מאמין כוחות היקום מושכים אותי אל טום קשתי האל היווני המתהלך בינינו בני התמותה, הצילוווווו למה זה קורה לי אני בכלל גבבבררררררר.

בכל מקרה, אז הגיעה השורה הזו בכתבה: "הוא אומר ומדליק ג'וינט שמנמן ('זה מרגיע אותי, אין לי בעיה שידעו. הרי כולם עושים את זה בתעשייה')", אתה הרגע הודית שאתה מחזיק סמים, אתה מודע לזה? אתה הרגע הפללת את עצמך, זהו אפילו לא צריכים הודאה שלך במשטרה. 

"גבר לא אוהב את הבדידות. הוא חייב אישה, הרי מה זה גבר בלי אישה? על מי תוציא את העצבים שלך?", מההההההההההה? אתה הרגע הודית שאישה היא שק חבטות עבורך! גאש! איזה מין גבר אתה לעזאזל? תקנה שק חבטות או משהו להוציא עליו את העצבים, לא אישה! איזה מין חפצון יש כאן.

כשנפעמה הכתבה, הדס בשן, למשמע העובדה שהטיח בפניה טום כי הוא שטף חמש כוסות בשבילה (פאקינג חמש! לא אחת! לא שתיים! חמש!). הוא ענה לה: "האמת שבדיוק רבתי בטלפון עם הבחורה שאני יוצא איתה עכשיו, כעסתי שהיא לא שטפה את הכוסות האלה. אני צריך להקפיד בדברים הקטנים כי אם לא, תהיה בעיה בגדולים", הוא מגחך, "תראי, אם יש אישה שמשוגעת עליך ומעריצה אותך היא  צריכה לעשות הכול עם חיוך ואהבה, ואם לא, שלא תהיה אישה". נכון, אישה מקומה במטבח, שוטפת את הכוסות שלך, עם חיוך, אהבה וסכין מאחורי הגב ומבט קריפי בעיניים.

"גם היא (אדל; חברתו הקודמת) תפסה אותי עם מישהי", ומוסיף "די, מאמי, אל תכעסי עליי. הייתי ילד. את לא יכולה לשפוט", אתה מספר פה בפעם השנייה שבגדת בחברה שלך עם מישהי אחרת, איך אנחנו פאקינג אמורים לא לשפוט אותך? אתה גם מספר על זה בכזו פתיחות, אתה לא אמור לשדר צער או משהו על זה שבגדת בהן?

ולקינוח התשובה לשאלה אם בנות משמינות במהלך קשרים זוגיים: "פחות, אוי ואבוי אם מישהי תשמין איתי. היא חייבת להיות ייצוגית", יא שמנופוב!

והרשת כמנהגה סוערת, פמיניסטיות, נשים מתקוממות לאור האמירות השנויות במחלוקת, גברים הרוצים להגן על כבודו האבוד של מינם וסתם אנשים שצועקים קריאות ביניים, כולם נגד טום קשתי בטוקבקים. בין הפנינים של המגיבות והמגיבים: "דוש באג", " חי בסרט ולא מודע למציאות", "טיפש כמו שקית", "ילדותי", "תתבגר", והפנינה: "איזה חמאר".

אז טום, בחייאת, בפעם הבאה תשתדל לשלוט על הפה ותחזור להיות הפרינס צ'ארם שהיית.


השאיר/י תגובה

שם:
דוא"ל:
תגובה:


    עדיין לא התקבלו תגובות לכתבה זו