היחיד שנשאר שפוי בקארדשיאנס איבד את זה

ויקטוריה קון מסכמת עבורכם את כל מה שקרה בין רוב קארדשיאן ובלאק צ'יינה, כמה פעמים הם נפרדו? מה עומד מאחורי השמועות? ומה קורה עכשיו במשפחת קארדשיאן?
 אני אוהבת את הקרדשיאנס, באמת שאני אוהבת אותם, זה מאוד מהנה לראות אנשים עם IQ נמוך משלי מצליחים ברמה עולמית – זה נותן הרגשה של סיכוי כלשהו לויקטוריה המטומטמת בחיים האלה. אבל הפעם, זה עבר כל גבול, Let me explain:

הפעם, מדובר בלא אחר מאשר רוב קרדשיאן. למען האמת, ציפיתי שהבן הסורר שהתרחק ככל האפשר מאור הזרקורים לא יפגע ממנו. אבל, גם לא ציפיתי שקלואי תתחטב ותהפוך לחיית כושר או שקריס תציע לשאת את הילד הבא של קים – כנראה שכמו אצל הקרדשיאנס, הכול יכול לקרות. 

אז הפעם מדובר בדבר האולי יחידי שרוב השיג חוץ ממשקל עודף וגרביים בעיצובו – מערכת יחסים מתוקשרת. אבל, במקום ללכת על בחורה טובה וצנועה, אחת שלא תנצל את העובדה שהוא קרדשיאן, הוא הלך על בלאק צ'יינה. 

במערכת היחסים הזאת היו צריכות להידלק כמה נורות אדומות דיי קטנות, כאלה בסגנון פרוג'קטורים במגרש כדורגל קטנות. אבל, כמובן שאם אתם קוראים את הכתבה הזאת, סימן שהוא התעלם מנורות האזהרה (או שהוא עיוור ואז זו כבר בעיה אחרת). להלן הנורות (500 וואט, 240 וולט):

  1. צ'יינה התחילה את דרכה בתור חשפנית בכדי לשלם את לימודיה. אבל ניחא, אפשר להתעלם מזה כיוון שקים התחילה בקלטת סקס.
  2. צ'יינה הייתה חברה טובה של קים, אך נהפכה לאויבת משפחה – כנראה בגלל הדמיון בינה לבין בנות המשפחה. אבל ניחא, נחליק את זה – אהבת אמת מנצחת הכול.
  3. לצ'יינה ילד משותף עם טייגה, האקס המפורסם של קיילי. מה שאומר שרוב וקיילי היו בערך הורים חורגים לאותו הילד. אבל ניחא, לא, בעצם הפעם כבר לא. 

טוב, אחרי שרוב התעלם בגסות מנורות האזהרה שהוצבו לפניו וכיוונו לעברו חום שמספיק כדי לעשות חביתה, בפני הקרדשיאנס הוצב אתגר חדש, לקבל את צ'יינה, או לפחות להעמיד פנים שהם מקבלים אותה. הם עמדו בו בהצלחה, בערך. 

אחר כך הגיעה פצצת ההריון של קרדשיאן ובלאק – ולאחר מכן שמועות האירוסין. השמועות על האירוסין התנפצו כשצ'יינה אמרה שטבעת היהלום הענקית שעל ידה היא רק מתנה (ואולי בגלל זה היא שמרה אותה גם אחרי שנפרדו השניים).

צילום מסך (אינסטגרם)

אחרי ההריון, רוב דווקא היה במגמת עליה. הוא אימץ סגנון חיים בריא ואף השיל מעט ממשקלו. הוא סיפר שהוא מתכונן ללידת בתו, דרים קרדשיאן (אחרי נורת' איבדתי כבר תקווה לשמות שלא יצלקו את הילדים). לאחר חופשה בג'מייקה והחלטה של רוב וצ'יינה להשאיר את מערכת יחסיהם פרטית יותר (כאילו שזה עבד), הם התארסו וצ'יינה קיבלה טבעת יהלום בגודל של 7 קראט. והם אף נפגשו עם קיילי שבאותו הזמן הייתה חברה של טייגה (האקס של צ'יינה, זוכרים?). 

שיא המשפחתיות בין השניים היה כאשר צ'יינה הביאה את בנה מאביו  לשחק עם רוב, ורוב הביא אותה ליום הולדתה ה־32 של קלואי, אחותו, ובה בילתה צ'יינה בחברתן של קים, קורטני, קיילי וקריס.

צילום מסך (סנאפצ'ט)

כמובן שהשקט הנפשי שרוב קיבל היה רק השקט שלפני הסערה שבה הסתובבו שמועות על פרידה של השניים, מאחר שהוא מחק את כל תמונותיהם (וגם את תמונותיו) מהאינסטגרם, והיא נצפתה ללא טבעת האירוסין היוקרתית.

סערה זו הושקטה מהר מאוד על ידי לידתה של דרים, אבל היא פרצה מחדש כאשר חשבונה של ציינה נפרץ ופורסמו תמונות של התכתבויות עם גברים איתם בגדה ברוב ותמונות של חדרים ריקים שנשלחו לגברים אלה. והשמועות שרוב לא הורשה להתקרב לבתו דרים בגלל איסורה של צ'יינה, לא הועילו לעניין.

את חג המולד צ'יינה חגגה לבד, היות שהקרדשיאנס בחרו לא להזמין אותה (קשה להבין למה, אה?). אך היא עדיין החכימה לנסות לחזור לרוב ובסוף ינואר, הם התאחדו לחגוג שנה לתחילת כל השיגעון הזה, כנראה שבאמת תמיד יש סיבה למסיבה! 

עבר פחות מחודש והם נפרדו שוב, ואני, דרך־אגב, זכיתי בהתערבות עם חברה שלי על העניין. הא! תאכלי את הכובע שלך ירדן! נראה מי תראה מפגרת כשתצטרכי לצעוק ברחוב יש לי חילזון בחזייה! 
הפעם גם החליטו השניים לבטל את האירוסים שלהם. ובדיוק בנקודה זו, החל מסע הנקמה העצבני של רו  וזאת עם רגשות מעורבים היות שאמה של צ'יינה חשפה שצ'יינה עדיין אוהבת את רוב, והגעתה של צ'יינה ליום ההולדת ה-30 של רוב, שלטענתו היא הייתה שם כי צילמו זאת לטלוויזיה, טלנובלה של ממש. 

לאחר בערך חודשיים של סוג של שקט נפשי, וכמה שמועות על בחורה חדשה ותמונות אינסטגרם של רוב וציינה ביחד, הכל התפוצץ אצל רוב. הוא החליט, ברוב חוכמתו, להעלות לאינסטגרם תמונות עירום של ציינה, ולטעון כי שלחה לו אותם בארבעה ביולי (יום העצמאות האמריקני), כאשר בילתה במחיצתו של גבר אחר. רוב, כמובן, מיהר למחוק את התמונות האלה, אך הרשת, ובעיקר האקסית שלו, לא מיהרו לשכוח, וכעת ציינה נמצאת כרגע בהליכים משפטיים נגדו.

עדכון: מאז כתיבת הכתבה, הספיקה גם אמה של צ'יינה לציין כי היא נגד אמו החורגת של רוב, קייטלין (כן, זאת שהיה לה פעם בולבול, Get over it), ונגד הצביעות שלה. 


השאיר/י תגובה

שם:
דוא"ל:
תגובה:


    עדיין לא התקבלו תגובות לכתבה זו