בגרות הקיץ – הנה הן באות!

נכון, כבר עוד מעט מאי, והנה, בגרויות הקיץ כבר פה. כולנו למדנו, כולנו חוששים וכולנו מיואשים – אז איך מתמודדים עם כל החומר?
אז הנה, אנחנו ממש לפני התקופה הכי עמוסה בשנה, התכוננו אליה כל־כך הרבה זמן, 11 שנים וחלקנו אף 12 שנים וסוף סוף היא הגיעה.

וכעת עולה השאלה הגדולה ביותר: איך מצליחים בה? אני כאן בשביל לעזור לכם להתמודד ולהצליח בגדול!
בחינת בגרות (ישראל פלד)

כך מה שתצטרכו לעשות בשביל להצליח בבגרות הוא (עד כמה שזה עצוב) פשוט לשנן ולתרגל את החומר. אין שום קסם ואין משהו מדהים בלמידה הזו, אבל היא חיונית להצלחה.

אז מה אתם צריכים לעשות בתכל'ס אתם שואלים? אז ככה, קודם כול, תארגנו לכם פינת עבודה נוחה, שולחן טוב עם מספיק מקום בחדר שיהיה לכם כיף לעבוד בו. דבר שני, תכינו לכם כוס קפה, כי תאמינו לי, אתם תצטרכו אותה. אם אפשר תעשו אותה אפילו אקסטרה לארג׳. שלישית, כבו את כל המכשירים האלקטרוניים שסביבכם: הטלפון, הטלוויזיה, אולי אפילו רדיו ובקיצור הכול. תיצרו לכם סביבה שתעזור לכם להתרכז בלמידה ולא תסיח את דעתכם.

דבר אחרון הוא לארגן את כל חומרי הלמידה: מחברות, ספרים, דפי עזר וכולי, כל חומר שיוכל לשמש אתכם כדי ללמוד את כל המידע. וזהו, עכשיו הגיע הזמן לעבוד! תשבו בפינה הנוחה שסדרתם ותעברו על החומר. תקראו ותתעניינו ותתרגלו כמה שרק תוכלו.

החלק הכי טוב הוא, אחרי שתלמדו כמו שצריך תוכלו לפנק את עצמכם באיזה קינוח טוב או ארוחה טובה, לבחירתכם :)

אז המון בהצלחה לכולם! מקווה שעזרתי, ואל תילחצו, הבגרויות קטנות עליכם ואתם מסוגלים! 


השאיר/י תגובה

שם:
דוא"ל:
תגובה:


    עדיין לא התקבלו תגובות לכתבה זו