עלילות הפושע החתיך בעולם בארץ הקודש

ג'רמי מיקס, הפושע החתיך בעולם הגיע לארץ הקודש על מנת לצלם קמפיין לחברת קרולינה למקה, מי הוא בעצם הפושע החתיך בעולם? ומה הוא הספיק כבר לעולל בארץ הקודש?
  • נכתב ע"י: אוהד ארבל־קרינגטון, בתאריך 9/9/2017,
  •  0 תגובות
 כן כן, בנות ישראל יכולות לרוץ ברחובות אחוזות אמוק ולתור אחר הפושע החתיך בעולם, ג'רמי מיקס, שהגיע לארץ הקודש כדי להצטלם לקמפיין עם האחת והיחידה, בר רפאלי. אז אחרי שסיימתן לרוץ ברחוב בצרחות ולבדוק תחת כל אבן בירוחם אם הוא נמצא שם במקרה, מי זה בעצם הפושע החתיך בעולם?


ג'רמי מיקס, בן 33, מטר שמונים ושלוש, הואשם בשנת 2014 בשוד מזוין. השוטרים בקליפורניה העלו את תמונת המעצר שלו לפייסבוק והיא נהפכה לויראלית. כך, תוך כדי שהוא מרצה עונש של 27 חודשים בכלא, הוא הוכתר על־ידי הרשת לפושע החתיך בעולם. בין השאר קראו הבנות בעולם לשחררו מכיוון ש"הוא חתיך מדיי מכדי לשבת בכלא".

בפברואר 2017, לאחר שהשתחרר מהכלא, הלך על המסלול בפעם הראשונה בשבוע האופנה בניו־יורק ומאז עבר מחיי פושע חסר כל ממון דוגמן עשיר שבנות מתמרחות עליו, אבל הדוש לא נופל רחוק מהעץ של עצמו, והוא בגד באשתו ואם שלושת ילדיו, התגרש ונשא לאישה את הפילגש שלו.

בשבוע שעבר הגיע מיקס לארץ הקודש על־מנת לצלם קמפיין עם לא אחרת מאשר בר רפאלי. בימים האחרונים נצפה מיקס בקרבת משפחת רפאלי במקומות שונים בתל־אביב, משתזף בים, בורח משתלום חשבון בבר ואף עם כיפה בכותל המערבי (ראוי לציין שאבא של אשתו הוא איש עסקים יהודי עשיר מאוד).

דרך אגב, הצילומים לקמפיין כבר החלו, אך עדיין לא נסתיימו – לכן כנראה שנשמע עוד רבות על מעלליו של ג'רמי מיקס בארץ הקודש.


השאיר/י תגובה

שם:
דוא"ל:
תגובה:


    עדיין לא התקבלו תגובות לכתבה זו