האם ג'סטין ביבר סוף־סוף מתבגר?

האם ג'סטין של דריסות, בתי משפט והתנהגות מגעילה התבגר? האם לא נשמע יותר על התקפי זעם ומגעילות מהזמר הקנדי? האם בגיל 23 ג'סטין ביבר סוף סוף מתבגר?
  • נכתב ע"י: אוהד ארבל־קרינגטון, בתאריך 31/7/2017,
  •  1 תגובות
לפני שנעבור לתכל'ס, קצת היסטוריה: אי שם ב־1994 בקנדה הרחוקה, נולד לאם חד־הורית, ילד קטן ושמו ג'סטין. השנים לא היו קלות לאימו, פטי, כאימא חד־הורית. היא נאלצה להיעזר באימא שלה ובאביה החורג כדי לגדל את ג'סטין. השמועות אף מספרות ששקלה לעשות הפלה ולא ללדת את ג'סטין, אך בגלל שהפכה לנוצרייה אדוקה, סירבה להפיל.

השנים חלפו ופטי שמה לב שלבנה, ג'סטין, יש כישרון מיוחד למוזיקה ועודדה אותו לעסוק בכך, עד גיל 13 לימד את עצמו ג'סטין לנגן על תופים, גיטרה ופסנתר.

בשנת 2007 רשמה פטי את בנה לתחרות כישרונות, במהלך התחרות (שדרך־אגב ג'סטין זכה בה רק במקום השני), צילמה פטי את בנה מופיע והעלתה את הסרטון ליוטיוב. עם הזמן המשיכה פטי להעלות ליוטיוב סרטונים נוספים של בנה עושה גרסאות "קאבר" לשירים מוכרים.

רצה הגורל ובטעות לחץ מפיק המוזיקה סקוטר בראון על הסרטון של ג'סטין מתחרות הכשרונות, בראון התרשם מאוד מיכולותיות הווקאליות של הנער והחליט לנסות ולאתר אותו. בראון מצא את שמו של האולם בו התקיימה תחרות הכשרונות, הגיע לשם, איתר את ביבר, ביקש להחתים אותו והשאר חברים, היסטוריה!

ג'סטין ביבר, 2015 (לו סטג'סקל, פליקר)

עשר שנים עברו מאז 2007 השמחה, הזדקנתי לי לאיטי, קמטי הבעה נוספו לי, הברכיים כבר כואבות לי בהליכה, השתן בורח ומדיי פעם מוצא אני את עצמי הולך ברחוב ושוכח לאן מועדות פניי, אה וגם ג'סטין נהפך לכוכב בקנה מידה בין־לאומי, אבל פרט שולי.

בעשר שנים של עשייה מטורפת (לא שלי, של ג'סטין, אני ישבתי בבית ונאנחתי מכאב), הוא הוכיח שוב ושוב שהוא לא סתם מצליח כל־כך. אבל כן עלו כמה ספקות בדרך כגון: העובדה שהוא שר עם פלייבק למרות שהוא לא ממש זז על הבמה כך שאין לו תירוץ לזה, יריקה על מעריצות, טריקת דלת למעריצות בפרצוף, נהיגה בשכרות, משפט, מצבי רוח, התקפי מאניה, מערכת יחסים מוזרה עם סלינה גומז וכתחביב גידול נחש ודריסת צלמי פאפרצי.

כבר הרבה זמן שידיעות כמו: ג'סטין ביבר קילל מעריצה", לא הפתיעו אף אחד, כולנו תפסנו את ראשנו ואמרנו "ג'סטין הזה! מתי יתבגר?", נראה שהגיע היום הזה רבותיי! הגיע היום!

בשבוע שעבר יצא ג'סטין מביתו כשנחיל נמלי אש זועמות בדמות צלמי פאפרצי מכסה את שביל הגישה לביתו. ג'סטין, בשלווה מפתיעה למדיי מנסה לבקש מהם בעדינות שיזוזו כדי שיוכל לצאת עם הטנדר שלו. מה שגרם לי לתהות מדוע הוא נוהג בטנדר והאם הוא עושה את זה כי הוא קבלן שיפוצים או כי הוא יוצא ביום שישי השני בכל חודש לקבור את קורבנותיו בחורשה הקרובה לביתו. אבל אני סוטה מהנושא, ג'סטין היה סבלן, נחמד, אדיב וביקש בעדינות מהצלמים שיזוזו, בעבר ג'סטין היה נכנס לטנדר שלו (אחרי שכמובן העלה לשם את כלי השיפוץ שלו או לחילופין השליך את הגופה לתא המטען), מדליק אורות גבוהים, לוחץ על דוושת הגז ודורס את צלמי הפאפרצי שעל השביל כאילו הוא מכסח דשא תוך כדי הנפת אצבע משולשת וקריאת קריאות גנאי קנדיות.

אבל, אפילו שג'סטין ביקש מהם, חזור ובקוש, בקוש וחזור, שיזוזו מהשביל, צלם אחד, החליט לעמוד בדרכו של הטנדר, אולי כי חפצה נפשו בבדיקה מי ינצח: צלם פאפרצי או טנדר, או כי הוא סתם גאון. לצערו (או לשמחתו) של הצלם, ג'סטין לא ראה אותו וחזית הטנדר זכתה בדייט צמוד עם הצלם, לטנדר שלום, גם לצלם בערך שלום.

אם ג'סטין הישן היה דורס אדם או חיית מחמד, היה ממשיך בדרכו בהנפת אצבע משולשת וקריאות גנאי קנדיות, אבל מה רבה ההפתעה! ג'סטין יצא מהטנדר, עזר לצלם, דאג לשלומו ואף דאג שיפונה לבית החולים!

אז האם בגיל 23 ג'סטין ביבר סוף סוף מתחיל להתבגר לא עלינו? אולי, את זה כבר הזמן יגיד לנו, או שפשוט נגלה בפעם הבאה שיעבור עליו יום רע ומעריצה תראה אותו ברחוב.

בכל מקרה, לא נס ליחו של ג'סטין, נשמע ממנו עוד הרבה בשנים הבאות ולכן כל מה שנותר להגיד הוא: "וּשְאר דִּבְרֵי גֵּ'סְטִין בִּיבֶּר נְסִיך הַפּוֹפ כְּתוּבִים בְּסֵפֶר דִבְרֵי הַיָּמִים לְמַלְכֵי הַפּוֹפ".השאיר/י תגובה

שם:
דוא"ל:
תגובה:


  • ג'סטין יחתיךךךךךך שלי בלבלבבבבב והוווווו